Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Mos Aktro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Çdo gjë skandaloze po ndodh në mes nesh
Asgjë serioze nuk po mund te jetë
Pse e tret shikimin kur ti flet me mua
Pse ma lëndon zemrën me intriga tua

Refreni

Mos aktro me ndjenja të dashuris
Se nuk është kjo loj kur dush ti me ja nis
Më duket histerike po ngjan në mes nesh
Edhe nëse bën replik ti me mu s’do të jesh

II
Çdo fjalë që ti flet më duket negative
Pse s’tregon të vërtetën të jesh pozitive
Rrugë të tjera gjej lamtumir thot zemra
Me gënjeshtra tua kot s’më mbushet mendja

Refreni

Mos aktro me ndjenja të dashuris
Se nuk është kjo loj kur dush ti me ja nis
Më duket histerike po ngjan në mes nesh
Edhe nëse bën replik ti me mu s’do të jesh


Ky tekst u dërgua nga  argjenta

Xhavit Avdyli - Mos Aktro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Aktro".
3. Video është e këngës "Mos Aktro", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0