Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Malli Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

kan kaluar shum pranvera malli per ty nuk mu shua prap te dua si per her jo nuk mundem met harruar

zemra nuk rrie qet ty te kerkon kthehu veq edhe nje her aaaaaaa te doja me te vertet

un pa ty nuk kam jet tlutem me kupto o qme duhet mu kjo jet kur un ty nuk te kam pran

dashuria e vertet nuk harrohet let o qme duhet mu kjo jet kur un ty nuk te kam pran dashuria e vertet nuk harrohet let


Ky tekst u dërgua nga Hanna

Xhavit Avdyli - Malli Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Per Ty".
3. Video është e këngës "Malli Per Ty", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0