Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese vasho ti me do,
afrohu ma ngat.
Dua sonte bashk me mu,
po kam merak - (2x)

Sonte me ngadal,
zemren do ta mar,
dot kendoj veq per ty,
per ata dy sy (2x).

Gjithqka per ty do te jap,
veq met pas karshi.
Ma e bukura ne ket nat,
sonte je veq ti (2x).

Sonte, me ngadal,
zemren, do ta mar,
dot kendoj veq per ty,
per ata dy sy (4x).


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet

Xhavit Avdyli - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0