Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - 17 Shkurt 2008 (Pavaresia) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

17 shkurt o 2008,na u hap lajmi o i vertete,na u hap lajmi o i vertete nan kosova o u shpall shtet e si ne gazet ashtu n'radie urojn kosoven o pavarsi e feston kosova e shqipria po feston o gjith shqiptaria hajde hajde o flamur lumi aj qe te mban me dur eee o flamuri yn kombtar ty te don o gjdo shqiptar jemi vllezer jem atdhetaaar oooo do ta mbrojm ooo kombin shqiptar eeee.


Ky tekst u dërgua nga  argjenta

Xhavit Avdyli - 17 Shkurt 2008 (Pavaresia)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "17 Shkurt 2008 (Pavaresia)".
3. Video është e këngës "17 Shkurt 2008 (Pavaresia)", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 1