Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Vika Deti Tallaz Tallaz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Eh vika deti mi lale,
o tallaz tallaze
(2 here)

Eh se m'ka zon o mi shpirto,
sevdaja me plase
(2 here)

-- Refreni --
Jarina lalin o,
më don e të due
jarina lalin o,
ti qonke për mue

E kjo sevdaja mi goce,
qe m'ka zon me tye
(2 here)

E ta pres vetllen lala,
amon me gjith sye
(2 here)

(Refren)

E vika deti mi lale,
amon truma truma
(2 here)

E kush të don o mi shpirto,
o ma fort se una
(2 here)

(Refren)


Xhavit Dedej - Vika Deti Tallaz Tallaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vika Deti Tallaz Tallaz".
3. Video është e këngës "Vika Deti Tallaz Tallaz", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0