Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhavit Dedej - S'jam Harom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam Harom".
3. Video është e këngës "S'jam Harom", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhavit Dedej - S'jam Harom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Kenge Te Shqiperise Se Mesme"

Komente

1 🔥

02/06/2008

2008-06-02T06:57:06+00:00NONA BABA ME KANE THONE
TE MARTOHEM ATO DUN
KE ME MBET GJITHEMONE BEQAR
LENI GOCAT MORE CUN
KE ME MBET GJITHEMONE BEQAR
LENI GOCAT MORE CUN


REF (2 HER)
JOM BEQAR,NUK JAM HAROM
JAM I MIR NUK JAM SHEJTON
JA KOM PIRE LENGUN DASHNISE
JAM JARONI I BEQARISE

NDAJ S’PO DU ME LUJT NGA VENI
DHE KOM GJET TAMOM KARAR
KUR TA SHKRUJ ZOTI PER MU
S KAM ME NEJT AS UN BEQAR


REF (2 HER)
JOM BEQAR, NUK JAM HAROM
JAM I MIR NUK JAM SHEJTON
JA KOM PIRE LENGUN DASHNISE
JAM JARONI I BEQARISE

REF (2 HER)
JOM BEQAR,NUK JAM HAROM
JAM I MIR NUK JAM SHEJTON
JA KOM PIRE LENGUN DASHNISE
JAM JARONI I BEQARISE


Ky tekst u dërgua nga Skopologapi
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet