Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - As E Para As E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  17

me premtove jeten sdi pse u largove
un ta fala veten por me shum kerkove
perfiton se un te dua por gabove nuk ta fal
(jo sesht loj nuk esht shaka dashuria sesht para ) x2


Ky tekst u dërgua nga devi


Publikimi: 01/12/2006Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente mbi këtë këngëXhavit Dedej - As E Para As E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As E Para As E Fundit".
3. Video është e këngës "As E Para As E Fundit", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.