Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Fustani Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

x2 Fustani me pika sa hije te paska

x2 ngreje pak kapelen moj Nepi sa te shoh se plasa

x2 ty te kam ndërmend-e gjith kah shkoj e vij-e

x2 gjumi natën nuk në zen-e tuj mendu per ty-e

x2 kur mi zbrisje shkallet me cader nen sjetull

x2 vallahi ste njohta nepi sa me qenke tretur

x2 fustani me pika me pika te kuqe

x2 t`rroje dhe dy jav moj Nepi sa te vejm kunore-e

x2 dy sahati notes te erdha te porta

zonin ta nigjova nepi thojshe po m`dhem koka

zonin ta nigjojsha thojshe po m`dhem koka

deshta te mar doktorrin Nepi por m`erdh turp nga bota

x2 kush paska vdek sonte paska vdek zenepi

x2 do ta cojm ke vorri mome me cuna t`mejtepit

x2 do ta cojme te vorri me cuna me goca

X2 n`varr te Nepit o moj mome po kendon Shqiponja


Ky tekst u dërgua nga Leli

Xhavit Dedej - Fustani Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Me Pika".
3. Video është e këngës "Fustani Me Pika", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0