Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Halli Hallit Nuk I Ngjan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Faj Apo Gabim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Halli Hallit Nuk I Ngjan" kënduar nga Xhavit Dedej.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Artiola Toska. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

halli hallit nuk i ngjan as une nuk e di se cka kam
as vet se d as vet se d si tja bej une pa tyy
ti je zemra ime eeee
of aman amman amneee ku je ku ke shkuar oo
ku ke rrush e ku ke tii u takum ke dardha

halli hallit nuk i ngjan as une nuk e di se cka kam
as vet se d as vet se d si tja bej une pa tyy
ti je zemra ime eeee
of aman amman amneee ku je ku ke shkuar oo
ku ke rrush e ku ke tii u takum ke dardha
ne nje portokalle moj te pash une tyy.as vet nuk e di ce cke ke be tii
ku i kam shoket e mi hallet mi mi kjaa
hahahahhaMë Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet