Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Rrespekti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Ku don parja shkon e vjen
Un shoqnin e kom sheqer
Por nje fjal tjeter thot
Vec RESPEKTI nuk shkon kot
Boj respektin nji nga nji
Ta cosh jeten si zotni
Dhe kur te ulesh per me pi
Nuk ta ze vendin njeri
Na shkoj jeta me respekt
Fjala kshu paska mbet
Sa te jesh gjalle ne kto bot
Respekto miq edhe shok


2X
Pini pini me shoqnin
Hajde cuna ngrini nje ndodhi
Miq e shok e gjith ju kam
Per ju gezoj respekt papam

Qysh femij e kam nigju
Ai qe din me respektu
E pershendet tjetrin ne emer
Si dikur me doren nzemer
Doren nzemer me e vu
Kshu te paret na kan msu
Sa T jemi ne kte bot
Respekto miq edhe shok
Na shkoj jeta me respekt
Fjala kshu paska mbet
Sa te jesh gjalle ne kto bot
Respekto miq edhe shok


2X
Pini pini me shoqnin
Hajde cuna ngrini nje ndodhi
Miq e shok e gjith ju kam
Per ju gezoj respekt papam


2x
Pini pini pini
Pini me shoqnin
Hajde cuna pini
Elajlajlajlajlaj


2X
Pini pini me shoqnin
Hajde cuna ngrini nje ndodhi
Miq e shok e gjith ju kam
Per ju gezoj respekt papam


Ky tekst u dërgua nga @muzik__shqiptare ne TikTok

Xhavit Dedej - Rrespekti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrespekti".
3. Video është e këngës "Rrespekti", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0