Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhavit Xhepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Xhavit Xhepa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1962, Xhavit Xhepa merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Porsa Çel Agimi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kastriot Ago

Aranit Kola

Kristaq Lena

Sazan Mecani

Laurin Dezdari

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Sotir Afezolli

Spiro Katundi

Dhimiter Disho

Tags: Xhavit Xhepa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet