Më mbaj mend (për 1 muaj)

Janex - Knitted Heart Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I am gonna knit your heart
With the softest yarn
I am gonna knit it like
It’s all perfect and
I am gonna wear it always
With me
I am gonna hold it oh so dearly
I am gonna treat it like it’s
Holy and the only one

Release the tensions building
There’s so many feelings
Let’s get lost in dreaming
Let it be our healing

Oh but all that we are
That’s all who we are
Knitted hearts
that’s all who we are
We’re Soft and fragile
Like knitted hearts,
Oooh
We’re needy hearts

Uh oh uh, uh oh ub

I am gonna knit your heart
With a silken thread
I am gonna save it like
The most perfect piece art
I am gonna wear it always
With me
And hold it oh so dearly
I am gonna treat it like it’s
Holy and the only one

You look beautiful when you’re happy
I would like to always see you that way
Thread by thread we work it gently
This hand-knitted love


Janex - Knitted Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knitted Heart".
3. Video është e këngës "Knitted Heart", por nuk këndohet nga Janex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0