Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhejsi Jorgaqi - Meso Te Falesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Se une di dhe te fal

Se une di dhe te fal

Me thua, ste dua
une te largohem
une luaj si dua
ti se kupton
pa mua, me mua
ti hidherohesh
(2x)
jo une ste kam faj
xhelozohesh per nje fjale

(refren)(2x)
Se une di dhe te fal
dhe te falesh kerko
nese ti se ben dot
me mire shko pse ben kot

Se une di dhe te fal

Se une di dhe te fal

Nuk dua, te vuaj
pse ti trishtohesh
pse veten e dua
ske pse pretendon
jam lodhur nga fjalet
dhe nga ankesat
(2x)
nese ti sdo
rrugen hapur ke dhe shko

(refren)(2x)
Se une di dhe te fal
dhe te falesh kerko
nese ti se ben dot
me mire shko pse ben kot

Se une di dhe te fal

Se une di dhe te fal

Se une di dhe te fal
dhe te falesh kerko
nese ti se ben dot
me mire shko pse ben kot

Se une di dhe te fal
dhe te falesh kerko
nese ti se ben dot
me mire shko, shko, shko

(2x)
Se une di dhe te fal
dhe te falesh kerko
nese ti se ben dot
me mire shko pse ben kot

Kot


Xhejsi Jorgaqi - Meso Te Falesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meso Te Falesh".
3. Video është e këngës "Meso Te Falesh", por nuk këndohet nga Xhejsi Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejsi Jorgaqi:


Komente 0