A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29
  • Origin:
  • Podujev 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 52
BIOGRAFIA: Xheki is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine. Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa". Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren". Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Pse Mbetëm Të Huaj (2016)

Aleja (2015)

E Pabesë (2014)

Sikur Bombe (2013)

A Ki Zemer A Ki Shpirt (2012)

Ta Marr Zemren (2011)

Eja Sonte

11 Hite

Lamtumirë

Vlora


» Add A Song »

Loqka Jeme
Ne Ditlindjen Tende
Pa Adresë
Vishu Qik Per Merak
Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen
Me Fat Urime Martesa
Mos Jeto Me Mendje Te Madhe
As Për Dekë As Për Drekë
Rri Me Mua
Kush Gaboi


Related Artists:

Zyber Avdiu

Riza Selimi

Leka

Shkumbin Kryeziu

Xuxi

Agim Gerguri

BB Poqi

Ferki Shala

Naim Abazi

Afrim Muçiqi


Tags: Xheki, Xhevat Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019