A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheki
  • Origin:
  • Podujev 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 52
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29

Xheki is a popular singer. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine.

Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa".

Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren".

Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt".

Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni".

Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua".

Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen".

Më datë 7 Mars 2013, Xheki publikon videoklipin "Mos Jeto Me Mendje Te Madhe".

Më datë 7 Mars 2013, Xheki publikon videoklipin "Ne Ditlindjen Tende".

Më datë 20 Prill 2013, Xheki publikon videoklipin "As Për Dekë As Për Drekë".

Në vitin 2013, Xheki publikon albumin "Sikur Bombe".

Më datë 26 Korrik 2014, Xheki publikon videoklipin "Pa Adresë".

Në vitin 2014, Xheki publikon albumin "E Pabesë".

Në vitin 2015, Xheki publikon albumin "Aleja".

Më datë 26 Qershor 2016, Xheki publikon videoklipin "Harrom".

Më datë 24 Korrik 2016, Xheki publikon videoklipin "Pse Mbetëm Të Huaj".

Më datë 20 Tetor 2016, Xheki publikon videoklipin "Ka Kaluar Kohe E Gjate".

Në vitin 2016, Xheki publikon albumin "Pse Mbetëm Të Huaj".

Më datë 15 Qershor 2017, Xheki publikon videoklipin "Tani Te Gjitha I Kam".

Më datë 6 Nëntor 2017, Xheki publikon videoklipin "Loqka Jeme".

Më datë 29 Mars 2018, Xheki publikon videoklipin "Mos Ma Humb Ti Dashurinë".

Më datë 13 Mars 2019, Xheki publikon videoklipin "Vishu Qik Per Merak".

Më datë 1 Prill 2019, Xheki publikon videoklipin "Kush Gaboi".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019