A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Eja Sonte


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Eja Sonte"

Song from the album:

"Buqete Kengesh '05"

Song from the album:

"11 Hite"


Eja sonte,
Ku o djale?
Vec nje nate mu ma fal.

Eja- eja sonte,
moj flokegjate,
eja falma mua vec nje nate.
Vec nje nate- vec nje nate.
Vec nje nate dhe jo me shume,
te tjerat net ti fali une.

Sonte zemra po me thote vashe,
ta kalojme naten bashke.
Eja - eja sonte moj flokegjate,
eja falma mua vec nje nate.
Vec nje nate- vec nje nate.
Vec nje nate dhe jo me shume.
Te tjerat net ti fali une.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019