A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • E Kujtoj Sonte At Nate

Live Video

Video Link

Xheki - E Kujtoj Sonte At Nate


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/12/2014

2014-12-16T12:14:29

Song from the album:

"Eja Sonte"

Song from the album:

"Vlora"

Song from the album:

"Mos E Prano"


E kujtoj sonte at nat
kur ne dy ishim bashk
kur mi fale buzet tua
kur me the veq ty te dua
po sonte ku je ti
ku u mbet ajo dashuri
as unë vet nuk e di
ku u tret ajo dashuri

Po keshtu e paska jeta
te mashtron shpesh her e shkreta
keshtu fati paska dasht
ne te dy mos t'jemi bashk
ne kete nat skam gjum ne sy
i kujtoj ditet me ty
athua sonte ku je ti
kuj i flet per dashuri


Lyrics submited by Labi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019