Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Je E Imja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Do Të Vijë"

Komente

Asnjë Koment

26/04/2013

2013-04-26T08:05:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Imja" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Petrit Vullkani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sdua nje tjeter
Nuk je asnjeher ti teper
Te kam kryevepër
Vec ti ma shton mu jeten. 2x

Ti je lali lali im
Vetem une te kam ne dore
Per ty ndej cdo sekond
Jeten jeten ti ma shton. 2x

Klabi blica plot
E bojm esploziv
Askush nuk na ndalon
Je e imja dive. 2x

Ti je lali lali im
Vetem une te kam ne dore
Per ty ndjej cdo sekond
Jeten jeten ti ma shton. 4xMë Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet