A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Mos Me Thuaj Harrom


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/03/2013

2013-03-20T17:26:48

Song from the album:

"Mos E Prano"


o mos kerko nga zemra ime
te kalume me harru, me harru
mos kerko prej syve tmi
me per ty mos me lotu

Refrain: (2x)

mos me thuj o shpirt
mos me thuj harrom
mos me thuj harrom
se shum me lendon

o mos kerko nga zemra ime
te kalume me harru, me harru
mos kerko prej syve tmi
me per ty mos me lotu

Refrain: (2x)

mos me thuj o shpirt
mos me thuj harrom
mos me thuj harrom
se shum me lendon


Lyrics submited by  Mandarina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019