Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheki - Ku I Kam Shokt E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku I Kam Shokt E Mi".
3. Video është e këngës "Ku I Kam Shokt E Mi", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheki - Ku I Kam Shokt E Mi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/09/2011

2011-09-07T19:22:12+00:00ku i kam shokt e mi?
hallet me mi kja

a vin bylbylat
shpirtin ver tma bajn? (2x)
athu ka pranver
per mu gzim a ka?
mthuni shok iher
tma shtoni sevdan

pse m'boni me vdek?
a sju vjen gjynah?
a mshifni tuj hjek?
a sa ne hall jam ra. (2x)

athu ka pranver
per mu gzim a ka?
mthuni shok iher
tma shtoni sevdan


Ky tekst u dërgua nga  Mandarina
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë