A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Nuk Jetohet Veq Me Fjal

Audio

Video Link

Xheki - Nuk Jetohet Veq Me Fjal


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/04/2013

2013-04-25T11:19:44

Nuk jetohet vec me fjale,
jam i ri kam shume deshira.
Ne se sonte dalim bashke
dua te jesh me e mira.
Je shume mire e per merak
shoqet po ta kan inatin
ja kane nis e po flasin.

Shume e vogel
e c'fare fati
mos beso ti fjalet e kota
mos beso c'ka flasin bota
ti beso vec fjalet e mija
se me dogji dashuria.

Persa kohe
zemren ma knaqe
kur ti puth quket ne faqe
kur ti puthi syte e zi
As nuk shoh e as nuk ni.


Lyrics submited by  Mandarina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019