A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Pik Ne Zemer


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T19:26:37

Song from the album:

"Lamtumirë"


oh pik ne zemer
veq ti me ke mbet
ni her mke shiku
dy her me ke djeg

Refrain: 2x

sa her mi lshon syt
me shikim me mbyt
kur ma thu nje fjal
perseri me ngjall

oh paska zbrit
hana nballin tend
ule at shiqim
se vdiqa ne kemb

Refrain: 2x

sa her mi lshon syt
me shikim me mbyt
kur ma thu nje fjal
perseri me ngjall


Lyrics submited by  Mandarina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019