A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - Te Kam Lule


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/09/2008

2008-09-07T15:47:08

Tu kam lut sikur per gjate mos u ngut e ti mos shko nuk ka lind hala njer ma shum qe te do ska lind hala ai njeri ma shum qe te do e verteta shum pom dhemb ah qysh pot merr shoku jem se kam dasht une kurr ket dit per s'gjalli met prit.qilu tok une te hy smund tju shoh e sy

Ref.Po vdes me sy qel met qu nshpi niher po vdes me merak qysh nuk tpata fat.2x

I kam lut do kalimtar ty met pershendet me tu lut kthehu tek une ma mir ski me gjet me tu lut kthehu te une ma mir ske me gjet

Ref.Po vdes me sy qel met qu nshpi niher po vdes me merak qysh nuk tpata fat.2x


Lyrics submited by Lina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019