A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Mos Harro


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/04/2013

2013-04-05T13:29:44

Rruges time ke kalu e ske dashur mem taku jo ohh jo po si munde mem harru kurr skam dashur met lendu jo oh jo

REF:2x

Mos harro qe tkam dasht edhe pse sdo tjem bashk

Rruges time ke kalu e ske dashur mem taku jo ohh jo po si munde mem harru kurr skam dashur met lendu jo ohh joo

REF:2x

Mos harro qe tkam dasht edhe pse sdo tjem bashk


Lyrics submited by Xhuxhi Klines Bos Xxoni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019