A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xheki - U Larguam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/04/2013

2013-04-05T13:20:09

Pse te jemi ndare,kur mund t'jemi bashk
ndoshta noj herë t'kam lëndu,por gjithmonë t'kam dashtë
a i beson lotit n'sy
kur qaj per ty.
Ref; x2
U larguam u larguam ne sy loti na ka mbetë,
kur te dua dhe më do,pse te vuam në ket jetë

Pse te jemi ndare,kur mund t'jemi bashk
ndoshta noj herë t'kam lëndu,por gjithmonë t'kam dashtë
a i beson lotit n'sy
kur qaj per ty.
Ref; x4
U larguam u larguam ne sy loti na ka mbetë,
kur te dua dhe më do,pse te vuam në ket jetë


Lyrics submited by Arber Kukaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019