Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Ku Je Sonte Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Sonte buzet ti s'mi lage mi lagu vetem shiu
Malli q'me ka marr per ty si akull se q'me ngriu
Sonte buzet ti s'mi lage mi lagu vetem shiu
Malli q'me ka marr per ty si akull se q'me ngriu

Ku je sonte ti? Qe nuk te gjej dot
Pa ty rrugt e shkreta bredhi kot e kot
Me mir do te ishte te me len pa sy moj xhan
Se t'jetoj pa ty.

Sonte po loton edhe qielli bashk me syt e mi
Te kerkoj e nuk te gjej ne ket nate me shi
Sonte po loton edhe qielli bashk me syt e mi
Te kerkoj e nuk te gjej ne ket nate me shi

Ku je sonte ti? Qe nuk te gjej dot
Pa ty rrugt e shkreta bredhi kot e kot
Me mir do te ishte te me len pa sy moj xhan
Se t'jetoj pa ty.

Ku je sonte ti? Qe nuk te gjej dot
Pa ty rrugt e shkreta bredhi kot e kot
Me mir do te ishte te me len pa sy moj xhan
Se t'jetoj pa ty.


Ky tekst u dërgua nga  btinaXheki
Publikimi: 19/05/2014


Xheki - Ku Je Sonte Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Sonte Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Sonte Ti", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0