A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Jam Dehe Me Raki


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/04/2013

2013-04-25T11:36:09

Song from the album:

"Eja Sonte"

Song from the album:

"11 Hite"


jam deh me raki moj vajz jam deh un moj me konjak
pse moj vajz sme shikjon zemra ime per ty vajton

reff:
eja eja eja ti falma mu moj vajz at dashuri
dashnin tane mu ma fal sa t'jem gjadh moj vajz
n'zemer te mbaj

jam deh me konjak moj vajz
jam deh moj me raki shum me ty
kam pas dashni kur m'shikjon me ata sy
shum me ty
kam ra n'dashni kur m'shikjon me ata sy

reff:
eja eja eja ti falma mu moj vajz at dashuri
dashnin tane mu ma fal sa t'jem gjadh moj vajz
n'zemer te mbaj


Lyrics submited by jetmir
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019