A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Shkronja Në Letër


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2013

2013-06-10T16:30:51

Song from the album:

"Sikur Bombe"


Zemrat mbeten ne leter
si kujtimi i dashnis se vjeter
dy shkronja i lam ne leter
u plaka e sdashta tjeter.
Dy zemra mbeten ne leter
jeta na shkoj me nje tjeter
zemra mbetin ne leter
ja ty ja kerkon tjeter.

Ref:
Po pi e jek merzin
po pi per syt e zi
se ne si me dek
syt qe kam ne jet
po pi o shok e mi
per syt e saj te zi
se ne si me dek
syt qe kam ne jet.

Zemrat mbeten ne leter
si kujtimi i dashnis se vjeter
dy shkronja i lam ne leter
u plaka e sdashta tjeter.
Dy zemra mbeten ne leter
jeta na shkoj me nje tjeter
zemra mbetin ne leter
ja ty ja kerkon tjeter.

Ref:
Po pi e jek merzin
po pi per syt e zi
se ne si me dek
syt qe kam ne jet
po pi o shok e mi
per syt e saj te zi
se ne si me dek
syt qe kam ne jet.


Lyrics submited by xhekii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019