A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xheki - Numri Yt I Vjetër


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/08/2012

2012-08-18T11:52:20

Askush se ka dit , per mu e per ty
Askush se prit, se jam bashk me tyy
Ndarjen skam duru as mema permend
Hiq pa e provu , e kom dit sa m'dhemb
Sa u deshtem shum , u ndam per sy t'zi
Faj nuk pata un faj nuk ke as ti

Ref..
Numrin tand te vjeter nuk lajmrohesh ti
nji za thot le porosin
n'numrin tand te vjeter zonin mo sta ndi
nji zo qe e di ku je ti

Koha shpejt po ik, athu ku je ti
Ngushllimin e gjej n'goten me raki
Ndarje skam duru as anderr me pa
Hiq pa e provu di qfar shije ka
Askush nuk e din un tash qysh jam
se zemra po therrka edhe smun pa tpa

Ref..
Numrin tand te vjeter nuk lajmrohesh ti
nji za thot le porosin
n'numrin tand te vjeter zonin mo sta ndi
nji zo qe e di ku je ti


Lyrics submited by Cimi Cimilimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019