Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheki - Veq Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Me Ty".
3. Video është e këngës "Veq Me Ty", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheki - Veq Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Vetëm Ti"

Komente

Asnjë Koment

17/04/2013

2013-04-17T12:57:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Me Ty" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Drilon Berisha - Veq Me Ty

Eshte hera edyt qe po rri me ty
Ndoshta ne te njotin vend
Sekom besuar qe eshte eveshtir
Te tregoj sa me pelqen
2 Per fillim nje puthje
Do ta jap se keshtu ekom me let
Sa te ndje nuk mundem ta theme dot
Ndoahta zemra ta thot vet
Refreni
Veq me ty dua te jem
Per njezet e kater ore
Fatin tim ne kete qast
Tashe ti e ke nedor

2 Veq me ty dua te jem per qdo
Dite e per qdo nate nje qinde vjet
Nese shkoj prap do ishin pak

3 eshte hera e dyte qe po rrie ty
Edhe sod njesoj si dje
Nuk mund ta mendoj jeten time
Nese ti e imja sje

Realstar - Veq Me Ty

Kimmche

Hajdi krejt kceni hajdi krejt theni nxini pini
pa bo naj sen mos e leni kce n Maksimum
dridhe pak ma Shum qysh din ti e Din qysh
Du Un Shum m pelqen Femrat sikur Ti
Spo du met Fullirat po diqka qasi
Sillna Pshtillna Ftyren tane po e Shoh
n Zemer m ke Hi Per qata Ngom
2x
Tani e bojna qysh Don Ti Thirrum So her T'vyn
Numrin tem e din per Ty Ve apet Per Ty e Boj aper 24 or ON qdo her e Bojm ma Leet

Reff Lyric master
2X
Un Po du me Ty me kalu
Un po Du me Thy me Ty
Un po du veq me Ty me kan
Ti Thu baby u Kry

Real K

Hajdi krejt Wo Hajdi Krejt wo
Kthehum na apet apet Wo Wo
Krejt um pilqejn po Si ti Spo Gjej
e kthej Kryt ma Knej hajde ma Knej
Spo Kom qef Spo kom qef me nejt 1 ven
Po kom qef Ti mu afru Po kom qef so ma Shum
Ti me nejt me Mu per qata Ngom Shum Jom kah Du Spo di qka po Thu veq 1 nat po Du me kalu Une Ti bashk e thejna deri n ASHT Kalohet nata jon Si me kan 1 qast
Kurr Ske Ndjeh Diqka qe un ta Perjetoj 5 Minuta Pom Vyn Ket Sen ta Vertetoj
Spo Kom qef Spo kom qef me nejt 1 ven
Po kom qef Ti mu afru Po kom qef so ma Shum
Ti me nejt me Mu per qata Ngom Shum Jom kah Du Spo di qka po Thu veq 1 nat po Du me kalu.

Reff Lyric master
2X

Un Po du me Ty me kalu
Un po Du me Thy me Ty
Un po du veq me Ty me kan
Ti Thu baby u Kry
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë