Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheki - Mbreteresh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreteresh".
3. Video është e këngës "Mbreteresh", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xheki - Mbreteresh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"E Pabesë"

Komente

Asnjë Koment

25/12/2013

2013-12-25T19:08:37+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbreteresh" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Naser Beqiri - Mbreteresh

x2
Sonte dua te jem me ty sonte kam
nevoj per shoqeri du gjitha qe ti them
ne sy vetum te jam diqka per ty

Ref..x2
eja eja do te me gjesh zemeren time
do te jesh sonte fati na buzqesh je e
imja mbreteresh

me ty nje nat po me duket pak pa ty
nata osht e gjat shum e buker te gjith
bota te kan zili ty te zgjodha te vetem dashuri

Ref..x4
eja eja do te me gjesh zemeren time
do te jesh sonte fati na buzqesh je
e imja mbreteresh

Sajmir Morina - Mbreteresh

Me kujtohet dita kur te pash
me magjepsen ata dy sy
prej ate dite ne dashuri rash
Gjithmone mendoj per ty

Kudo qe vete te ndjej pran
si qenie a si vegim
asnjeher sdo te le vetem
je gjithmon ne shpirtin tim.

Gjithmon do te ruaj ty si kujtim
si dicka qe me dha frymzim.

REF:
Vetem ty do te takoj gjithmone kurora
o mbretresha e jetes sime
edhe pse zemren s'ta mora
ti do te mbetesh dashuria ime.

Dhe nese me ty takohem
une i vetem ti me nje tjeter
mos me fol dua ta shoh
nese jam pluhur i vjeter

Kudo qe vete te ndjej pran
si qenie a si vegim
asnjeher sdo te le vetem
je gjithmon ne shpirtin tim.

Gjithmon do te ruaj ty si kujtim
si dicka qe me dha frymzim.

REF:
Vetem ty do te takoj gjithmone kurora
o mbretresha e jetes sime
edhe pse zemren s'ta mora
ti do te mbetesh dashuria ime.
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë