A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Ku Po Shkon Moj Rrushja E Lales

Audio

Video Link

Xheki - Ku Po Shkon Moj Rrushja E Lales


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2015

2015-03-09T20:41:56

Song from the album:

"Aleja"It's a long time that we try finding the lyrics to "Ku Po Shkon Moj Rrushja E Lales" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Ramadan Krasniqi (Dani). We wish that's the lyrics you are looking for:

I
O Ku po Shkon Moj Rrushja e Lalës
Me Dimite e Bardha
Hej Aman Aman Aman
SonteJjam te Daja

ref;
O Syno i Zi Opa
Lum Daja për Ty
Për Sy e Vetulla
Ishalla vjen Opet

II
O Ku po Shkon Moj Rrushja e Lalës
Me Dimitë e Zeza
Hej Aman Aman Aman
Sonte Jam te Tezja

ref:
O Syno o Zi Opa
Lum Tezja për Ty
Për Sy e Vetulla
Ishalla Vjen Opet

III
O Ku po Skon Moj Rrushja e Lalës
Me Dimitë Lahuri
Hej Aman Aman Aman
Sonte Jam te Burri

ref:
O Syno i Zi Opa
Lum Burri Për Ty
Për Sye Vetulla
Ishalla Vjen Opetmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019