A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xheki - Harrom


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/06/2016

2016-06-26T16:52:21

Song from the album:

"Pse Mbetëm Të Huaj"It's a long time that we try finding the lyrics to "Harrom" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Yll Limani - Harrom

Nuk i meritoj lot e tu
Nuk e meritoj me t mungu
Sa shum t'kom lendu (2x)

Nuk e meritoj me ma fal
Nuk e meritoj gjith me ma fal
Sa shum t'kom lendu...

E sun pe thom un lamtumiren
Sun pe thom se komt po m dridhen, para teje
un gjithmon jom kon i dobt
E sun pe thom un lamtumiren
Veç muj me ta uru ma t miren
E po lutna zotit ti ka numru lot

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)

Ti meriton lule qdo mengjes
Me t'puth kur nuk e pret
Me t'ngu kur flet, e veç dashni me t'jep
1 milion arsye ti kom dhon
1 milion arsye per mem lon,
e ti prap ke nejt
Ti ke nejt se em ke dasht,
ti je kthy se ke besu
qe un n'zemer muj me t'pas
e muj me t'dasht njejt si ti mu
E un kurr skam me ndryshu
Koha nuk ka mem sheru
Ma mir t'bjen me shku ma mir jeto pa mu

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)

NRG Band - Harrom

Sa e veshtir,
por un duhet ta pranoj
Qe ne zemren time
s'do kesh vendin me njesoj
Un per ty,
spaskam me asnje kuptim
E ti per mua,
do mbetesh vetem nje kujtim

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon

Un e di mire,
aroma ime ty t’mungon
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithcka mbaroI
s'eshte asgje me si me pare
Asnjhere s'dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon

Rina Gashi - Harrom

Harro qe ke me mpas moo
my love for you has faded ooo
e syt e mija shining
se qa kom dasht faded
e syt e mija shining
se qa kom dasht faded
e tash I got without you
im feeleng deep without you
pe lergoj the pain away
mo kurgjo nuk o e njejt
kurgjo nuk du me ndje
qka pe ndjej pe shpreh

ref. 2x
e kom me t dasht vet until it hurts
im gonna shake it until it hurts
se smunesh me bo smunesh me bo
smunesh me bo pa dasht veten first.

se kam kalu through everything
e senet e kqia mkan pru on this
cus this is this is lie this is lie
this is lie this is lie this is lie
and im looking around me
I see soul to do me
but I aint no one to joke with
se I promise this se I promise this

ref. 2x
e kom me t dasht vet until it hurts
im gonna shake it until it hurts
se smunesh me bo smunesh me bo
smunesh me bo pa dasht veten first.

e qe ki qef tash kohen me kthy
its too late se me neve u kry
e qe ki qef tash kohen mu kthy
its too late se me neve u kry
e senet e mira po vin edhe pa ty
e senet e mira po vin edhe pa tyyyy
ka kalu shum koh e krejt senet kan ndryshu
kurgjo sa njejt ma sje me mu kurgjo sa njejt ma sje me mu
krejt qa ka shku sdu me I kujtu
per cdo sen qe kam bo sjam pendu
per cdo sen qe kam bo sjam pendu

harrooo harrooo harroooo
mos em kujto mos em kujtoooo (4x)

ref. 2x
e kom me t dasht vet until it hurts
im gonna shake it until it hurts
se smunesh me bo smunesh me bo
smunesh me bo pa dasht veten first.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019