A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xheki
  • Pse Mbetëm Të Huaj

Official Video

Video Link

Xheki - Pse Mbetëm Të Huaj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/07/2016

2016-07-24T19:02:04

Song from the album:

"Pse Mbetëm Të Huaj"It's a long time that we try finding the lyrics to "Pse Mbetëm Të Huaj" sung by Xheki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019