Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Gani Brahimaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Pse Mbetëm Të Huaj"

Komente

Asnjë Koment

25/08/2016

2016-08-25T12:53:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gani Brahimaj" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet