Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Xheki - Mos Kërko Falje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/08/2016

2016-08-25T12:53:40+00:00

Këngë e albumit:

"Pse Mbetëm Të Huaj"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Kërko Falje" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet