Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Xheki & Enver Batllava - Këngë Për Enver Batllavën  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2016

2016-12-16T10:14:03

Më Shumë Nga

Enver BatllavaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Enver Batllavën" kënduar nga Xheki & Enver Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki & Enver Batllava i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet