Xhela Abazi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dëshpërohem” Nga Xhela

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-03-2014]
Këngëtari i mirënjohur i muzikës pop folk nga Ferizaji, Xhela, ka publikuar këngën e tij të re me klip “Dëshpërohem”.Bëhet fjalë për një baladë mjaft të bukur të realizuar nga këngëtari i njohur, i cili ka vendosur të ndërrojë zhanër duke treguar potencialin e tij edhe në balada.Këngën “Dëshpërohem” e ka punuar në muzikë Virusi, teksa videoklipin e ka punuar produksioni ImagineCreative.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dëshpërohem” Nga Xhela

  Xhela - Dëshpërohem [Teksti dhe Klipi]

Komente 0