Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Veq Nje Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sonte e binda veten,
Se per mua nuk ka tjeter
Deri sa te jemi gjall,
Se la pa te marr
Tek ti po me rrin mendja,
Tjeter kan spo ma don zemra
Pik ne zemer me ka mbet
Nje her me te prek

Ref:
Veq nje dit, e veq nje nat
Sikur te kisha pas ma ngat
Kush jam un e kishe pa
Kurr per jet sme ishe nda! (2x)

Nje gje eshte e vertet
Se ma te mir skisha gjet
Gjumi naten spo me merr
Pa te pa nje her
Tek ti po me rrin mendja
Tjeter kan spo ma don zemra
Pik ne zemer me ka met
Nje her me te prek

Ref:
Veq nje dit, e veq nje nat
Sikur te kisha pas ma ngat
Kush jam un e kishe pa
Kurr per jet sme ishe nda (2x)

Ky tekst u dërgua nga ZanaPublikimi: 29/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0


Xhela - Veq Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Nje Dite".
3. Video është e këngës "Veq Nje Dite", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.