Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Loti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Loti rrjedh nga syri kur ti se shijkon kur te them te dua te lutem me beso

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me beso...
...
reff:(2x)

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me beso

reff:(2x)

Pse ti sjell merzi pse ti me sjell lot dua te te puth por ti je shuuum larg
...

reff:(2x)

Tadish sa te dua sta them dot me fjal po ta hapesh zemren ke per ta pa

reff:(2x)

Pse un ty te dua pse un ty te dua kur zemra jote seshte me mua
...

reff:(3x)

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me beso
...

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me besooo...

Ky tekst u dërgua nga AlberttaPublikimi: 29/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0


Xhela - Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti".
3. Video është e këngës "Loti", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.