Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Sishte Hera Par Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

degjoje kete kenge
qe une po e kendoj
se zemra po me digjet flake
e syte me lotojne

ti e humbe vete e vrave
tonen dashuri
dhe per ket tradheti
fajtor je ti

ne fillim une te tregova
qe pa mua s'mund te jetosh
dhe tash eshte shume vone
qe ta kuptosh

ref (2*)
s'ishte hera e pare qe m'tradhtove
s'ishte hera e pare qe m'lendove
por kjo do t'jet hera e fundit
qe dhimbje m'shkaktove

kur ta kujtosh ti diten
qe u njohe me mua
do c'mendesh nga gezimi
por vone e ke kuptuar

kur ta kujtosh ndarjen me mua
veten do te mallkosh
para meje do t'perkulesh
por cdo gje eshte e kote

ti zemren mua ma theve
por vone e kuptove
qe se bashku me mua
dhe veten lendove

ref (2*)
s'ishte hera e pare qe m'tradhtove
s'ishte hera e pare qe m'lendove
por kjo do t'jet hera e fundit
qe dhimbje m'shkaktove

Ky tekst u dërgua nga KristinaPublikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0


Xhela - Sishte Hera Par
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sishte Hera Par".
3. Video është e këngës "Sishte Hera Par", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.