Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nese sonte thehet gota
nese llagut shkone bota
nese edhe qjelli eshte per mua
jo skame met harrua

Edhe lulet doe venit
edhe shoket do me merzitet
edhe zemera qe po qan pa undal
jo kurr sdo ta fal

2x
Dashuria ime
sot me kan tegu
dahsuria ime qe me je largu
dashuria ime me ty isha mesua
ti do mbetesh e pa haruar

Deri sa gjith qyteti flet
ti ne preher dikujt i bjen
e une perqafoj nje fotografi
qe pata nga ti

e lash zemren ne duar tua
por i fundi e kam kuptu
qe mej e lagu
sa me ke lendu

3x
dashia ime sot me kan tregu
dhauria qe me je lagu
dauria ime me ty isha muar
dashuria ime ti dote mbetesh
e pa harruar


Ky tekst u dërgua nga  vleraXhela Abazi
Publikimi: 30/05/2012


Xhela - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0