Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhela - Kur Ti Luan Me Ndjenja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ti Luan Me Ndjenja".
3. Video është e këngës "Kur Ti Luan Me Ndjenja", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhela - Kur Ti Luan Me Ndjenja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Komente

Asnjë Koment

24/07/2013

2013-07-24T10:56:05+00:00X2
kur ti luan shum me ndjenja
qe ti me dhe
mos te lutem un te them
dhezur kam cigaren
dhe per ty meditoj
prap se prap sdi si te veproj

vetem per ty un po mendoj
vetem per ty un po mendoj
vetem per ty un po mendoj
Se vetem ty un te dashuroj

X2
kur ti luan shum me ndjenja
qe ti me je
mos te lutem un te them
dhezur kam cigaren
dhe per ty meditoj
prap se prap sdi si te veproj

X2
vetem per ty un po mendoj
vetem per ty un po mendoj
vetem per ty un po mendoj
se vetem ty un te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Festim loki
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet