Audio

Xhela - Veq Te Ti Menja Me Rri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2012

2012-11-22T20:32:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Te Ti Menja Me Rri" kënduar nga Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...