Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Dashurova Sytë E Bukur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dashurova syt e bukur
syt e djallezise
me harrove me shkatrove moj
ah ma humbe rinine

2x:pran tij vetem qaje
spranoje te qeshje
por therisje si e mare mojj
hajde haajdee

2x:ne pijetore un jam ulur
dhe po pija vetem
per ata dy syt e bukur moj
qe sme lan te qete

2x:pran tij vetem qaje
spranoje te qeshje
por therisje si e marre moj
hajde haajdee.Publikimi: 05/04/2014


Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0


Xhela - Dashurova Sytë E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurova Sytë E Bukur".
3. Video është e këngës "Dashurova Sytë E Bukur", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.