Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Fenomenale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A Ka Ma Mir Se
Me Dal Me Ty
Mos Me Pas Gajle
Nsa Ora Me U Kthy

Dalim Per Qefi
E Shkojm Ku t'Dush
E Pune E Madhe
Cka Thot Qeter Kush

ref: X2
Fenomenale, Fenomenale
Esht Jeta Ime
Kur Te Kam n'Gat
Fenomenale, Fenomenale
Esht Dashuria
Qe Ta Jap

A Ka Ma Mir Se
Kjo Dashuri
Me Na Percjell
Deri Ne Pleceri

Qe Kemi Lind Ne
Esht Kismet
Afer Dot Jemi
Ktu E Ne Qetren Jet

ref: X2
Fenomenale, Fenomenale
Esht Jeta Ime
Kur Te Kam n'Gat
Fenomenale, Fenomenale
Esht Dashuria
Qe Ta Jap


Ky tekst u dërgua nga Muki GVXhela Abazi
Publikimi: 08/12/2014


Xhela - Fenomenale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenomenale".
3. Video është e këngës "Fenomenale", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhela Abazi:


Komente 0