TEKSTESHQIP

Xhela
Nuk Kam Fat
Lyrics

Tmirat qe ti bera i harrove shpejt ti sme paske dashur as njeher ne jet
kur askush nuk donte mete pa me sy un isha ivetmi qe te doja ty
Ti nuk je ajo qe ishe nfillim qe ta fala zemren paskam ba gabim
Ti nuk je ajo qe ishe dikur qe dot me largohesh skam besuar kurr
NUK KAM FAT `` jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht
NUK KAM FAT ``jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht
ISHA afer teje net mir dhe net keq kurr ste kam lenduar qoft edhe nje her
kur askush nuk donte mete pa me syyyyy un isha ivetmi qe te doja ty
Ti nuk je ajo qe ishe n`fillim qe ta fala zemeren paskam ba gabim
Ti nuk je ajo qe ishe dikur qe dot me largohesh skam besuar kurr
NUK KAM FAT`` jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak ame paska dasht
NUK KAM FAT `` jo nuk kam fat ma asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht
NUK KAM FAT`` jo nuk kam fat me asnje sme shkon shum gjat aq ne zemer ekam pas jo aspak sme paska dasht

DËRGOI: