Xhemajl Berisha
Xhemajl Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Xhemajl Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 1999, Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha publikojnë albumin "Ku Mbeti Presheva"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0