A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhemi Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
BIOGRAFIA: Xhemi Leka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Talenti i saj është i trashëguar nga gjyshja. Ajo ka dy vjet që e ka bërë muzikën pjesë të jetës së saj, duke u angazhuar nëpër dy festivale të fëmijëve të qytetit. Pasione të tjera të saj janë kërcimi dhe piktura. Xhemi, përpos dëshirës për t’u bërë arkitekte, ëndërron të bëhet një këngëtare e famshme. Në vitin 2018, Xhemi Leka merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sibora Teqja

Olivja Jaupaj

Petrina

Ëmbla Elezi

Alina Jani

Anja Myrtaj

Erma Mici

Sidorela Hasa

Einxher Qose

Sara Bajraktari


Tags: Xhemi Leka

Xhemi Leka në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019