Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Salihu - Ende Para Sysh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Prej at nat kur u ndam.Gjum ne sun nuk kam.
Shkove diku larg.E ma su pam.
Prej at nat kur u ndam.Gjum ne sun nuk kam.
Shkove diku larg.E ma su pam.

Ishe feju me tjeter.Mua ku me len?
Per dashnin e par keq nuk po t"vjen.

Ende para sysh me rrin, me rrin.
Puthjen dhe unazen mi len ne kujtim.
Ende para sysh me rrin, me rrin.
Puthjen dhe unazen mi len ne kujtim.

Un si vitet tjera prenveren se pres.
Qysh kur u fejove e humba gjdo shpres.
Un si vitet tjera prenveren se pres.
Qysh kur u fejove e humba gjdo shpres.

Cun me tjeter nuk mund me shiqu.
A dit zemra kur e kan ndegju

Ende para sysh me rrin, me rrin.
Puthjen dhe unazen mi len ne kujtim.
Ende para sysh me rrin, me rrin.
Puthjen dhe unazen mi len ne kujtim.

Ende para sysh me rrin, me rrin.
Puthjen dhe unazen mi len ne kujtim.
Ende para sysh me rrin, me rrin.
Puthjen dhe unazen mi len ne kujtim.


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc

Xhemil Salihu - Ende Para Sysh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Para Sysh".
3. Video është e këngës "Ende Para Sysh", por nuk këndohet nga Xhemil Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0